• BabyDan - Bramka ochronna Składana automatycznie Alma White

BabyDan Bramka ochronna Składana Alma White

Warianty
439.00
395.1 cena z kodem 24KWIECIEN10
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Dostępność Mało
EAN 5705548041151

Poznaj bramkę zabezpieczającą  Baby Dan ALMA

Baby Dan Alma opiera się na innowacyjnej, opatentowanej i sprawdzonej konstrukcji, która sprawia, że ​​zabezpieczenie Twojego domu przed dziećmi jest zarówno łatwe, jak i estetyczne. 

 

Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i została przetestowana tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie przez lata bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

 

Główną cechą Baby Dan Alma jest automatycznie wysuwana barierka.
Po zwolnieniu bramka automatycznie się składa, tworząc szeroki otwór ułatwiający przejście.
Po zamknięciu bramka stanowi solidną barierę o czystym, prostym i nowoczesnym wyglądzie.

Inne zauważalne cechy to:

  • Brak ryzyka potknięcia ze względu na brak progu - sprawia, że ​​idealnie nadaje się do schodów i korytarzy.
  • Rozszerzalna konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie zarówno w węższych, jak i szerszych przestrzeniach.
  • Łatwa obsługa jedną ręką poprzez proste pociągnięcie i naciśnięcie. Nie musisz odkładać dziecka ani niczego innego, co możesz nosić na drugim ramieniu.
  • Nie zawiera BPA, ftalanów i PCV.

 

Montaż Baby Dan Alma jest łatwy. Zamontuj uchwyty ścienne za pomocą śrub, wyreguluj długość bariery i przymocuj ją do uchwytów ściennych. To wszystko. Oprócz drukowanej instrukcji zapewniamy również instrukcje wideo krok po kroku dotyczącą instalacji za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Onbox.

Baby Dan Alma należy zamontować za pomocą śrub w ścianie lub ościeżnicy drzwi, aby zapewnić prawidłowy i bezpieczny montaż. W zestawie znajdują się wkręty do drewna.

 

 

Baby Dan Alma jest produkowana w Danii przez firmę BabyDan na podstawie opatentowanej konstrukcji i ulepszonej formule z wysokiej jakości, wytrzymałego i trwałego tworzywa ABS i nylonu. Ta nowa formuła nadaje bramce matowe, nie odblaskowe wykończenie zapobiegające zarysowaniom.

Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci, Baby Dan Alma została przetestowana i zatwierdzona przez TÜV zgodnie z europejską normą EN1930:2020 i amerykańską normą ASTM F1004-18.

 

Uwaga:


- Jeśli Baby Dan Alma jest zamontowana wewnątrz ościeżnicy, może zabezpieczyć przejście o średnicy od 64,5 do 89 cm/25,4 do 35 cali.
Dzięki dodatkowemu przedłużeniu (sprzedawanemu osobno) może zabezpieczyć przejście o średnicy do113,5 cm/44,6 cala.


- Jeśli Baby Dan Alma jest zamontowana na zewnątrz ościeżnicy, może zabezpieczyć przejście o średnicy od 55 do 79,5 cm/21,7 do 31,2 cala.
Dzięki dodatkowemu przedłużeniu (sprzedawanemu osobno) może zabezpieczyć przejście  o średnicy do103,5 cm/40,7 cala.


- W przypadku montażu na szczycie schodów odległość od uchwytów ściennych bramki do krawędzi najwyższego stopnia musi wynosić co najmniej 9 cm/3,54 cala.


- W przypadku przedłużenia za pomocą dodatkowego przedłużenia (sprzedawanego oddzielnie) odległość musi wynosić co najmniej 13 cm/5,12 cala.

- W przypadku montażu na ścianie z listwami przypodłogowymi, do prawidłowego i bezpiecznego montażu wymagana jest podkładka dystansowa na ścianie o grubości co najmniej równej grubości listew.

 

INTERAKTYWNA INSTRUKCJA MONTAŻU:

  • Pobierz aplikacjęONBOX dostępną w image oraz image
  • W aplikacji ONBOX wpisz kod: 6021

 

 


 

Duńska firma Baby Dan jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń dla dzieci. To właśnie Baby Dan wynalazł bramki ochronne i od blisko 60 lat wciąż rozwija ten produkt. Dzięki najwyższej jakości wykonania oraz unikalnym rozwiązaniom (wiele z nich jest chronionych patentami) 
Baby Dan jest dziś największym producentem bramek ochronnych na świecie.

Płeć Chłopiec, Dziewczynka, Unisex
Wiek 6 miesięcy +, 12 miesięcy +, 18 miesięcy +
Kolor (Odcień) Biały
Kolor (Nazwa) White
Kolekcja Alma
Certyfikaty ASTM F1004-18, EN-1930:2020