• Geni - Drewniane klocki Tsumin Natural

Geni - Drewniane klocki Tsumin Natural

Kolor (Odcień) Beżowy
386.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Duża dostępność
EAN 4941746820056

Drewniane klocki Tsumin  stworzone po to, aby wydobyć wyobraźnię z każdego dziecka.
Gładka teksturowana powierzchnia sprawia, że chce się ich dotykać przez cały czas. Zestaw zawiera wiele klocków idealnych doukładania. Dzięki temu dzieci mogą wyrazić swojąbogatą wyobraźnię.

Łączenie poszczególnych klocków wymaga zróżnicowanych ruchów rąk, co niezwykle korzystnie wpływa na rozwój manualny dzieci. Również dorośli będą zachwyceni treningiem sprawnościowym swoich rąk! Instrukcja użytkowania zawiera niezbędne wskazówki dla rodziców i dzieci, mnóstwo informacji na temat unikalnych sposobów zabawy, a także wiele wspaniałych pomysłów na wspólną zabawę dzieci i rodziców. Produkt jest w pełni bezpieczny i przeznaczony dla dzieci od lat 3.  

Opis szczegółowy:·
  • Wymiary (cm): 39×27×5(Drewniana walizka)4×4×2(Minimalne części)
  • Odpowiednie dla dzieci 1,5+
  • Zestaw zawiera 54 klocki
  • Instrukcja w opakowaniu
Głównym  celem marki Geni Toys jest tworzenie produktów, które wywołują uśmiech na twarzach dzieci na całym świecie! Producent z miłością i troską projektuje zabawki wykonane z naturalnego surowca. Prosta forma i perfekcyjne wykonanie produktów Geni Toys sprawia, że kreatywna zabawa jest prawdziwa przyjemnością. Produkty proponowane przez Geni Toys rozwijają u dzieci logiczne myślenie oraz umiejętność kreowania, budowania i projektowania w oparciu o przejrzyste instrukcje dołączone do każdego zestawu.

Marka Geni Toys posiada swój własny warsztat T’s LAB założony w lipcu 2016 roku w Wietnamie. Wszystkie zabawki tam produkowane, spełniają surowe normy ST (japońskiego stowarzyszenia zabawek) oraz standardy CE, które obowiązują w Unii Europejskiej. Zabawki posiadają również certyfikat FSC.