• Grimm's - Litery Alfabetu 3+

Grimm's - Litery Alfabetu 3+

Kolor (Odcień) Różowy, Pomarańczowy, Żółty, Zielony, Niebieski
245.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost 15
Dostępność Mało
EAN 4048565437806

Ta układanka to coś więcej niż drewniany alfabet. Tu nie wystarczy nazwanie literek. Żeby móc je rozpoznać najpierw trzeba je ułożyć jak puzzle. Każda literka to jeden kolor, ale więcej niż jeden sposób ułożenia. Elementy można mieszać ze sobą układając także małe litery. Gdy alfabet znudzi się dziecku, zamiast odłożyć klocki na półkę może ono uruchomić wyobraźnię i podejść do układanki w bardziej kreatywny sposób. Z jej elementów można ułożyć wiele ciekawych wzorów (zamki, buźki, kształty itp.).

Drewniana układanka Alfabet Grimm's:

  • to doskonała pomoc dla dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej;
  • pobudza wyobraźnię i zachęca do szukania kreatywnych rozwiązań;
  • przydają się podczas nauki kolorów;
  • pozwala na kontakt dziecka z doskonale wykończonym drewnem, które jest ciepłe i aksamitne w dotyku;
  • miły naturalny zapach kojarzący się z przyrodą, słońcem i bezpieczeństwem.

Zestaw zawiera:

  • 77 elementów (w 6 kształtach i 26 kolorach);
  • drewniane pudełko z zasuwanym zamknięciem z pleksi.

Materiały: drewno z drewna brzozowego lub topolowego, nietoksyczny barwnik na bazie wody.

Rozmiar: długość liter 9 cm.  

Drewniane zabawki Grimm's, które powstają od 1978 to prostota, piękno i uniwersalność oraz najwyższa jakość. Projektanci czerpiąc inspirację z pedagogiki Montessori i steinerowskiej kształtują drewno tak by nie straciło nic ze swej wyjątkowej istoty stając się jednocześnie zabawką, która pozwoli rozwijać się dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Zabawką, która niczego nie narzuca zostawiając dziecku przestrzeń do poznawania świata we własnym tempie, zgodnie z własnymi zdolnościami i zainteresowaniami.

Zabawki Grimm's to uczta dla zmysłów. Drewno potraktowane z sercem podczas obróbki pięknie pachnie, oryginalnie brzmi, cieszy oczy kształtem i barwą a nawet przyjemnie smakuje (choć oczywiście jadalne nie jest). I to co najważniejsze - zabawki Grimm's są wręcz aksamitne w dotyku. Zabawa nimi a nawet samo ich trzymanie to prawdziwa przyjemność. Palce same zaczynają błądzić po ich powierzchni odkrywając wyjątkową strukturę.

Zabawki są regularnie sprawdzane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty, a także użyte barwniki i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi. Także tkaniny lalek mają certyfikat Oeko-Tex.

Wysokiej jakości drewno pozyskiwane jest w 100% z europejskich lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, dzięki temu produkty są certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). Pieczęć "Made-by-Nature". Regularna kontrola jakości i bezpieczeństwa.

Zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi.

Użyte tkaniny posiadają pieczęć Oeko-Tex.

Drewniane zabawki w razie konieczności można delikatnie czyścić wilgotną szmatką. Nie można ich moczyć. Zabawki należy trzymać z daleka od źródeł ciepła. Nie można kłaść ich na grzejnikach itp.. Nie wolno czyść ich środkami dezynfekującymi, gorącą wodą itp..

Kolory przedstawione na zdjęciach ze względu na przekaz elektroniczny mogą nieznacznie różnić się od oryginału.