• Påhoj - Fotelik rowerowy i wózek spacerowy 2w1 Black

Påhoj to nowy fotelik rowerowy, który w ciągu sekundy zamienia się w wózek spacerowy. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 4 lat bądź o maksymalnej wadze 22 kg lub maksymalnym wzroście 110 cm.

Warianty
1599.00
1439.1 cena z kodem 23GRUDZIEN10
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Średnia dostępność
EAN 7350101800003
PåHoj - fotelik rowerowy/wózek spacerowy 2w1

Påhoj - niezwykły fotelik rowerowy, który w ciągu sekundy zamienia się w wózek spacerowy. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 4 lat bądź o maksymalnej wadze 22 kg lub maksymalnym wzroście 110 cm (bez względu na to, która z wartości zostanie osiągnięta jako pierwsza).

Fotelik Påhoj ma lekką ramę z regulowaną teleskopową rączką. Po złożeniu tylnych kół staje się o połowę mniejszy, co znacząco ułatwia jego przechowywanie i jazdę na rowerze z zamontowanym fotelikiem. Perforacje w oparciu zapewniają dziecku wentylację i zapobiegają oporowi wiatru podczas jazdy z pustym fotelikiem.

Påhoj jest dostarczany z adapterem montowanym na ramie roweru. Nie musisz więc czekać na kolejną paczkę, by móc wyruszyć na przejażdżkę. Adapter można montować na ramie rowerowej z okrągłą rurą podsiodłową o średnicy 28-40 mm. Ze względu na właściwości wytrzymałościowe nie należy mocować adaptera do ram wykonanych z lekkich materiałów, takich jak włókno węglowe.

Påhoj został poddany dokładnym testom w certyfikowanych instytutach w Niemczech oraz Szwecji i spełnia normy bezpieczeństwa UE dotyczące zarówno dziecięcych fotelików rowerowych (EN14344), jak i wózków dziecięcych (EN1888). Normy te określają wszystkie parametry produktu z atestem bezpieczeństwa. Procesy projektowania i produkcji fotelika Påhoj były od początku kontrolowane pod kątem utrzymania najwyższych standardów. Na każdym etapie tych procesów wykonywano odpowiednie testy i dokonywano weryfikacji.

W zestawie: fotelik rowerowy/wózek spacerowy, adapter rowerowy.

Informacje dodatkowe:

Fotelik rowerowy: Maksymalna waga dziecka: 22 kg Waga produktu: 6,75 kg Składany - Rączka: teleskopowa, wysuwana do 104 cm Pasy bezpieczeństwa: pięciopunktowe Blokada koła skrętnego Tylne koła z amortyzacją Adapter rowerowy w zestawie Kolor: czarny
Adapter rowerowy Kolor: Czarny Montaż na ramie roweru: Tak Dopuszczalna średnica ramy roweru: Okrągły kształt ramki o średnicy 28 do 40 cmm. Maksymalna szerokość bagażnika: 17 cm Uwaga! Nie montować do ram z włókna węglowego Maksymalne obciążenie: 22 kg Waga adaptera: 2 kg Materiał: Stal, aluminium, stal nierdzewna Zgodność z normą EN14344
Płeć Chłopiec, Dziewczynka, Unisex
Wiek 12 miesięcy +, 18 miesięcy +, 2 lata +, 3 lata +
Kolor (Odcień) Czarny
Kolor (Nazwa) Black
Certyfikaty EN-14344, EN-1888