• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Babai

Babai to kreatywna ukraińska pracownia projektowa z siedzibą w Kijowie, specjalizująca się w tworzeniu ekologicznych i rozwijających kreatywność zabawek i akcesoriów do domu. Misją marki jest stworzenie przyjaznego środowiska dla dzieci poprzez dostarczanie im wysokiej jakości, bezpiecznych i ekologicznych produktów. Drewniane zabawki Babai wykonane są z certyfikowanego drewna FSC, pochodzącego z okolic Kijowa, jednego z najbardziej zielonych miast w Europie.

Babai to także postać, którą dzieci pokochają. Według opowieści Babai to mały, sympatyczny stworek, który uwielbia dzieci i chce z nimi się bawić. Rodzice mogą opowiadać swoim pociechom różne historie o Babai i razem z nimi tworzyć fantastyczne światy.

W ofercie Babai znajdują się m.in. drewniane klocki, układanki, zestawy kreatywne, a także akcesoria do domu takie jak podstawki pod kubki czy podkładki na stół. Wszystkie produkty wyróżniają się nie tylko ekologicznym i bezpiecznym wykonaniem, ale także oryginalnym designem. Babai to także wyjątkowe opakowania, zręcznie zaprojektowane i wykonane, które dodają produktom uroku i sprawiają, że doskonale nadają się na prezent dla każdego dziecka.