• O nas

Macierzyństwo to najpiękniejsza przygoda życia, w jaką można wyruszyć. Ekscytacja, ale też niepokój przed tym, czy będziemy dobrymi rodzicami to uczucia, które są niemal nieodłącznym elementem oczekiwania na nasze maleństwo.

Kompletowanie wyprawki to niesamowicie przyjemny okres w czasie oczekiwania na nasz największy skarb, ale także ogromne wyzwanie i właśnie w tym celu powstał nasz sklep, by towarzyszyć Ci w tych jakże szczęśliwych chwilach, a także pomagać w podejmowaniu tak ważnych dla Was decyzji.

Dlatego w naszej ofercie mamy produkty na każde „Oh Mommy!” (czyli „O mamusiu!”), które czeka Was na różnych etapach rozwoju dziecka. :)Oh Mommy! Będę mamą!

Nic się nie martw, wyprawka to nasza specjalność w naszym sklepie. Znajdziesz tu wszystko, co będzie potrzebne Tobie i Twojemu maluszkowi na początku tej wspaniałej przygody, jaką jest macierzyństwo.

Oh Mommy! Pierwszy ząbek!

I tu spieszymy z pomocą! W naszej ofercie mamy mnóstwo gryzaków, które idealnie nadają się do masowania obolałych dziąsełek maluszka, przynosząc im ulgę w bólu.

Oh Mommy! Co to za bałagan podczas jedzenia!

Z tym też sobie poradzimy! W zakładce Karmienie znajdziesz produkty do rozszerzania diety, które pomogą dziecku w zdobywaniu nowych umiejętności, a Tobie ograniczyć bałagan z tym związany.

Oh Mommy! Moje dziecko zaczyna raczkować!

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Zabawki na roczek, tam znajdziesz zabawki, które zachęcą twojego maluszka do raczkowania.

Oh Mommy! Moje dziecko zaczyna chodzić!

To wspaniale ! Chodziki i pchacze chętnie będą w tym towarzyszyć.

Oh Mommy! Czas na pożegnanie pieluchy!

Nocniczki, podesty, nakładki na toaletę i wiele innych potrzebnych w tym okresie produktów znajdziesz w zakładce Pielęgnacja.

Oh Mommy! Nudzi mi się!

A na nudę mamy masę zabawek, które nie tylko bawią, ale również rozwijają zdolności dziecka, a jak wiemy nauka przez zabawę to najlepsza forma nauki.

Oh Mommy! Co to za Kamil i jak to wychodzisz za mąż?!

No dobra, odrobinę nas poniosło, z tym ostatnim będziecie musieli poradzić sobie sami... ;) ale w razie czego w dziale Imprezy okolicznościowe znajdziecie zabawne chusteczki z jednorożcem, które przyniosą odrobinę radości podczas ocierania łez. :)
  ig-ohmommy-00012(1).jpgboho-006a.jpg   Jedno jest pewne i tu nie żartujemy! Bardzo starannie dobieramy produkty do naszej oferty.

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy doskonale, jak ważne jest bezpieczeństwo naszych maluszków. Dlatego stawiamy przede wszystkim na zabawki i akcesoria najwyższej jakości, które są w 100% bezpieczne dla dzieci, a zarazem są piękne i stylowe.

W naszej ofercie znajdziecie również mnóstwo wartościowych i rozwijających zabawek, które będą inspirować dzieci do zdobywania nowych umiejętności oraz przyniosą im wiele radości. A także wiele, wiele innych... ale o tym najlepiej przekonajcie się sami.

Kim jesteśmy prywatnie?

Szczęśliwymi rodzicami malutkiej Amelki, która zmieniła nasz świat i nauczyła na niego patrzeć swoimi oczami, oczami szczęśliwego i radosnego dziecka, które cieszy się każdą chwilą. Dlatego zainspirowani jej dziecięcą radością stworzyliśmy to miejsce właśnie dla Was, żebyście i Wy mogli uszczęśliwiać swoje dzieci, wnuki czy też bratanice oraz bratanków i sami podczas poszukiwania najpiękniejszych prezentów mogli poczuć odrobinę dziecięcej radości.

Justyna & Damian