• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ErgoPouch

ErgoPouch to australijska marka, która od 2009 roku projektuje i produkuje wysokiej jakości otulacze, śpiworki i kombinezony dla dzieci. Firma została założona przez Panią Aline Sack, która jako matka pozbawiona snu, uszyła pierwszy śpiworek dla swojego dziecka. Dzięki temu jej rodzina mogła się w końcu wyspać, a Pani Alina postanowiła pomóc innym matkom w walce o zdrowy sen i rozwój ich maluszków. Dzięki temu powstała firma ErgoPouch, której produkty są już obecne na całym świecie.

Wszystkie produkty ErgoPouch są wykonane z naturalnych, oddychających włókien, takich jak bawełna organiczna i bambus. Projekty mają ergonomiczne kształty, które pozwalają na zdrowy rozwój i wzrost dziecka. Produkty marki ErgoPouch są oficjalnie uznane przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego jako produkt "zdrowy dla bioder". To oznacza, że śpiworki, kombinezony i otulacze zapewniają optymalne wsparcie dla stawów dziecka, co jest szczególnie ważne w pierwszych miesiącach jego życia.

Cały asortyment ErgoPouch posiada ocenę TOG, która jest dostosowana do każdej temperatury i pory roku. TOG to jednostka miary, która informuje o ciepłocie produktu, co pozwala rodzicom na dobór odpowiedniego śpiworka do temperatury w pokoju dziecka. Dzięki temu mamy pewność, że nasze dziecko jest odpowiednio zabezpieczone przed zimnem lub przegrzaniem.

ErgoPouch to nie tylko funkcjonalność i zdrowie dziecka, ale również modny design. W ofercie marki znajdują się wzory, które z pewnością przypadną do gustu zarówno rodzicom, jak i dzieciom. ErgoPouch jest wielokrotnie nagradzaną marką w Australii, co świadczy o jakości i innowacyjności produktów. Dzięki temu marka ta jest wiodąca na rynku i cieszy się uznaniem rodziców na całym świecie.

Warto dodać, że ErgoPouch to marka, która dba nie tylko o dzieci, ale także o środowisko naturalne. Firma stara się minimalizować swój wpływ na planetę, stosując ekologiczne rozwiązania w produkcji i pakowaniu swoich produktów.