• MOES - Zabawka ruchowa Rozgwiazda

MOES Zabawka ruchowa Rozgwiazda

469.00
422.1 cena z kodem 24MAJ10
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Mało
EAN 7422221777739

Moes Zabawka Ruchowa Rozgwiazda
Numer kat. MOES003

Piankowa zabawka ruchowa w kształcie rozgwiazdy to wielofunkcyjna zabawka wspierająca rozwój motoryczny dziecka. Zabawa rozgwiazdą daje możliwość ćwiczenia równowagi i koordynacji angażując całe ciało i rozwijając tym samym motorykę dużą. Piankowa kulka umieszczona na spodzie rozgwiazdy umożliwia balansowanie, przechylając się na różne strony, ćwicząc błędnik. Lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie i odwracanie zabawki dzieciom.

Aktywność ruchowa odgrywa niezwykle ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Warto więc zapewnić maluchowi odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia oraz zadbać o rozwój jego wyobraźni i kreatywnego postrzegania świata. Dostarczenie dziecku zabawek, które nienarzucaną utartych schematów pozwala decydować o sposobie zabawy, pobudzając pomysłowość.

Dodatkowym atutem zabawki jest ich piękny wygląd, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w wystrój nie tylko dziecięcego pokoju!

Zabawka ruchowa Rozgwiazda - pomysły na aktywne spędzenie czasu:
Piankowa rozgwiazda to zabawka, którą można użytkować na wiele sposobów. Jedynym co nas ogranicza jest wyobraźnia. Ustawiając ją wypukłą stroną na podłodze można balansować – zarówno na stojąco (stojąc na dwóch lub jednej nodze w wersji trudniejszej), jak i na siedząco lub leżąco w wersji prostszej. Układając rozgwiazdę płaską stroną na podłodze można korzystać z niej do siedzenia, leżenia na brzuszku, a także do zabawy utrzymywania równowagi stając na jej wypukłej części.

Max waga użytkownika: do 50 kg

Wiek: od 2 lat

Waga produktu: 1,75 kg

Materiał:
Pianka EVE przetestowana pod kątem użytkowania przez dzieci. Nie zawiera szkodliwych  substancji. 

Pielęgnacja: 
- produkt można czyścić wodą
- należy przechowywać go z daleka od źródła ciepła 

Płeć Chłopiec, Dziewczynka, Unisex
Wiek 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +
Kolor (Odcień) Pomarańczowy
Udźwig maksymalny 50 kg