• Urban Kanga - Fotelik samochodowy Wallaroo Anthracite

Urban Kanga Fotelik samochodowy Wallaroo Ant.

Warianty
999.00
899.1 cena z kodem 24MAJ10
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Dostępność Średnia dostępność
EAN 4260599310508

Poznaj nowy WAALAROO i-Size (100-150 cm) kolor anthrazite
Jest to składany i przenośny fotelik samochodowy dla dzieci o wzroście 100-150 cm. Jest testowany zgodnie z regulacją ECE R129/03 (i-Size) z najnowszą technologią ochrony przed uderzeniami bocznymi. Fotelik waży zaledwie 6 kg i jest dostarczany z wygodną torbą do przenoszenia w formie plecaka, dzięki czemu można go zabrać ze sobą w każdej sytuacji. Ten pomysłowy, składany fotelik sprawia, że podróżowanie z dziećmi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Świetnie nadaje się do jazdy w taksówkach, wypożyczalniach samochodów na wakacjach, można go zabrać do samolotu lub przyda się do codziennego użytku.

FOLD&GO

Składany fotelik samochodowy dla dzieci o wzroście 100-150 cm (około 3 do 12 lat,15-36 kg). Gdy nie jest używany podczas podróży lub na co dzień, to łatwo składa się w kompaktową przestrzeń.

Ochrona przed uderzeniami bocznymi

System ochrony przed uderzeniami bocznymi obejmuje materiał pochłaniający energię w skrzydłach bocznych i głębszych zagłówkach. Dodatkowa ochrona przed uderzeniem bocznym dodatkowo zmniejsza siły działające na głowę i szyję dziecka podczas zderzenia bocznego.

ISOFIX

Złącza ISOFIX w tym przenośnym foteliku samochodowym zapewniają szybki i łatwy montaż w każdym nowoczesnym aucie wyposażonym w złącza ISOFIX. Po prostu kliknij na złącza w punktach kotwiczenia w aucie, zapnij dziecko i ruszaj w drogę.

8 regulowanych ustawień wysokości

8 regulowanych pozycji wysokości, opcje odchylania i wyściełanie siedziska pianką memory.

Oparcie z oddychającej siatki

Oddychający materiał siatkowy na oparciu został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć pocenie się dziecka w gorące dni, zapewniając dodatkowy jego komfort. 10-stopniowy kąt odchylenia oparcia również przyczynia się do płynnej i wygodnej jazdy.

Obicie siedziska z pianki z pamięcią memory

Dodaliśmy również miękką piankę memory do wyściółki siedziska, za którą Twoje dziecko z pewnością Ci podziękuje.

Niewielka waga

Lekki samochodowy fotelik dla podróżujących - waży tylko 6 kg.

Dołączona torba/plecak

Ten fotelik waży tylko 6 kg i jest dostarczany z wygodną torbą do przenoszenia w formie plecaka, dzięki czemu można go zabrać ze sobą w każdej sytuacji. Ten pomysłowy, składany fotelik sprawia, że podróżowanie z dziećmi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Świetnie nadaje się do jazdy w taksówkach, korzystając z aut na wakacjach z wypożyczalni samochodów, do wspólnych przejazdów lub do codziennego użytku.

Fotelik jest zalecany dla dzieci o wadze 100-150 cm i rośnie wraz z dzieckiem dzięki 8 regulowanym pozycjom wysokości. Reduktor poduszki zagłówka może być również usunięty, aby zapewnić więcej miejsca, gdy dziecko rośnie. Jest to fotelik samochodowy skierowany przodem do kierunku jazdy.

Oddychający materiał siatkowy na oparciach został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć pocenie się dziecka w gorące dni, zapewniając mu dodatkowy komfort. Dodaliśmy również miękką piankę pamięciową do podkładki siedziska, za którą Twoje dziecko z pewnością Ci podziękuje. Kąt odchylenia 10 stopni również przyczynia się do płynnej i wygodnej jazdy.

Wymiary produktu:

Otwarty: 54x44x61cm (najniższa pozycja), 59x53x78,5cm (maksymalna pozycja rozłożenia)

Złożony: 48x48x24,8cm

Bezpieczeństwo - Wallaroo i-Size (100-150 cm)

Ten fotelik został zaprojektowany, przetestowany i certyfikowany zgodnie z wymogami Europejskiej Normy dla Urządzeń Bezpieczeństwa dla Dzieci (ECE R 129 / 03). Znak homologacji E (w kółku) i numer homologacji znajdują się na etykiecie homologacyjnej (naklejka na foteliku). Homologacja ta zostanie unieważniona, jeśli dokonasz jakichkolwiek modyfikacji fotelika. Tylko producent może dokonywać modyfikacji fotelika.

Szczegóły dotyczące homologacji można znaleźć na pomarańczowej etykiecie z unikalnym numerem licencji homologacyjnej, typem homologacji, grupą wagową, dla której została zatwierdzona oraz danymi producenta.

- Produkt został zatwierdzony zgodnie z najsurowszymi europejskimi normami bezpieczeństwa (R 129 / 03) Wysokość 100-150 cm, mocowanie ISOFIX + pas 3-punktowy.

- Prawidłowy montaż mocowania ISOFIX ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa Twojego dziecka.

DOSTĘPNY W 2 KOLORACH: BLACK I ANTHRAZITE

Płeć Chłopiec, Dziewczynka, Unisex
Wiek 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +
Kolor (Odcień) Szary
Kolor (Nazwa) Anthracite
Certyfikaty ECE-R129/03
Udźwig maksymalny 36 kg