• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BabyBjörn

BabyBjörn to ceniona na całym świecie marka produkująca akcesoria dla dzieci i niemowląt oraz ich rodziców.

Producent na pierwszym miejscu stawia rodzinę, dlatego wszystkie produkty tworzone są z myślą o ułatwieniu jej codziennego funkcjonowania, dzięki czemu rodzice mają więcej czasu, by pielęgnować bliskość i cieszyć się każdą chwilą ze swoim maluszkiem.

Wszystkie produkty powstają z materiałów najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół, a także o bezpieczeństwo najmłodszych.Są przede wszystkim innowacyjne i bardzo funkcjonalne, a ich skandynawski minimalizm i prostota wykonania sprawiają, że idealnie wpasują się we wnętrza każdego domu. Produkty BabyBjörn powstają we współpracy z lekarzami w trosce o to by spełniały wszystkie wymagania i odpowiadały na potrzeby maluszków, a przede wszystkim były dla nich bezpieczne.

BabyBjörn zawdzięcza sukces i światową sławę swoim leżaczkom i nosidełkom, które pokochały mamusie i tatusiowie na całym świecie. W ich ofercie znajdziecie również i łóżeczka turystyczne oraz pasujące do nich prześcieradła, kołyski, poszycia i pokrowce do leżaczków, zabawki do leżaczków oraz baldachim do kołyski.

Marka oferuje także szeroki wybór akcesoriów do jedzenia takich jak śliniaki, sztućce, kubki, zestawy do karmienia, talerzyki ze sztućcami, nakładki na krzesło. A także akcesoria, które pomogą najmłodszych podczas nauki korzystania z łazienki, a wśród nich podest, nocniki, nakładki na sedes.