• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - B.Box

B.Box to przede wszystkim producent innowacyjnych akcesoriów do karmienia, który stawia na funkcjonalność, jednocześnie dbając o estetykę i jakość swoich produktów. Oferuje bezpieczne, ciekawe i praktyczne rozwiązania ułatwiające dzieciom naukę samodzielnego jedzenia i picia, a co za tym idzie, ułatwia życie rodzicom.

Bajeczne kolory akcesoriów tej marki przyciągają dziecięce spojrzenia i zachęcają do ich użytkowania.

Produktu tej marki są łatwe w transporcie, dzięki czemu posiłek na spacerze czy w podróży przestaje być wyzwaniem, a przekąski i napoje nie lądują w każdym zakątku, tylko tam, gdzie ich miejsce — w małym brzuszku.

W ich asortymencie rodzice znajdą takie produkty jak talerzyki, miseczki, bidony, kubki niekapki, sztućce, wielofunkcyjne niewysypki, termosy, śliniaki, słomki — a to tylko niektóre z akcesoriów, jakie proponuje B.Box.

Jednym z najlepiej sprzedających się bestsellerów marki jest kubek niekapek, ze specjalnie obciążoną słomką, który pozwala wypić napój do ostatniej kropli bez wylewania, nawet gdy dziecko stoi na rękach do góry nogami. W ofercie są dostępne do niego wymienne części, co pozwala zachować pełną higienę użytkowania produktu bez konieczności całkowitej jego wymiany.

Oprócz akcesoriów do jedzenia znajdziecie w ich ofercie między innymi gryzaki, przewijaki, organizery do wózków.