• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Bébé-jou

Bébé-jou to renomowana marka akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, produkująca swoje wyroby już od 1949 roku. Rodzinna firma Atelier 49 Nederland z siedzibą w Holandii, która stoi za marką, od samego początku stawiała na najwyższą jakość wykonania i estetykę produktów. Wszystkie akcesoria pielęgnacyjne marki Bébé-jou charakteryzują się nie tylko stylowym designem, ale także bezpieczeństwem i wygodą dla najmłodszych użytkowników.

W ofercie marki znajdują się produkty niezbędne w codziennej pielęgnacji dziecka, takie jak termometry kąpielowe, pieluchy, wanienki, pojemniki na kosmetyki oraz wiele innych. Wszystkie wyroby są starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów, a część z nich, jak na przykład termometry kąpielowe, jest wytwarzana ręcznie.

Bébé-jou dba również o bezpieczeństwo swoich produktów, dlatego stosuje tworzywo PP, które jest bezpieczne dla najmłodszych i stosowane w produktach żywnościowych. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach, a produkty marki Bébé-jou są nie tylko funkcjonalne, ale także bezpieczne dla ich zdrowia i rozwoju.