• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BIBS

Bibs to duńska marka produkująca smoczki od 1978 roku. Ich niebanalny design zachwyca mamy już od ponad 40 lat. Klasyczny stylowy kształt i ogromna paleta kolorów pozwoli dopasować smoczek do każdej stylizacji.

W ich ofercie znajdziemy cztery rodzaje smoczków z różnymi końcówkami. Do wyboru są modele wykonane z naturalnego tworzywa, jakim jest kauczuk pozyskiwany z drzewa havea, który jest w 100% nietoksyczny i nie powoduje alergii. A także te wykonane z sylikonu, który jest hipoalergiczny, wolny od składników szkodliwych, takich jak BPA, PCV i ftalany.

Ogromną zaletą smoczków Bibs jest to, że przypominają kształtem pierś matki, dzięki czemu dzieci czują się komfortowo podczas ich użytkowania. Ponadto tworzone są we współpracy z neonatologami, dbając o to, by spełnić wszelkie wymagania i w jak najlepszy sposób odpowiadać na potrzeby maluchów.

Końcówki smoczków są wyprofilowane w taki sposób, by nie dotykać brody i ust dziecka, dzięki czemu nie powodują zaczerwienień, odparzeń i krostek. Wyposażone są także w otworki, które umożliwiają łatwiejsze oddychanie.

Oprócz smoczków znajdziecie w ich ofercie między innymi gryzaki, zawieszki do smoczków, butelki czy śliniaki.