DIY: Zagrajmy w Halloweenowe Bingo!Masz już przygotowane wszystko do przyjęcia Halloween. Teraz czas pomyśleć o aktywnościach – Gra Bingo przygotowa przez Meri Meri zapewni rozrywkę całej rodzinie.


Projekt jest własnością marki Meri Meri i chroniony jest prawem autorskim.


POBIERZ SZABLON


Zasady gry w Halloween Bingo:

Halloween już tuż-tuż! Dzieci uwielbiają gry i zajęcia, które wprowadzą je w nastrój. Bingo to fajna gra, w którą może grać każdy. Sprawdźcie sami!


Krok 1:

Pobierz i wydrukuj szablony Halloween Bingo od Meri Meri – do wycięcia jest 6 plansz i arkusz płytek z obrazkami.


Krok 2:

Wytnij płytki z arkusza, złóż na pół i włóż do torebki, pudełka lub jeszcze lepiej, kociołka!


Krok 3:

Wręcz każdemu graczowi jedną z sześciu plansz do bingo i ołówek lub długopis. Dobrze wymieszaj płytki Halloween w "kotle", możesz przy tym wypowiedzieć czarodziejskie zaklęcie! Wyciągnij pierwszą płytkę i pokaż ją graczom, którzy następnie zakreślają kółko na swojej planszy na pasującym obrazku. Następnie powtórz tę czynność.


Krok 4:

Celem gry jest uzyskanie linii przechodzącej w poprzek, w dół lub w bok przed innymi graczami. Gdy Ci się to uda, pamiętaj, aby krzyknąć „Bingo”!

 

Życzymy wszystkim Upiornego Halloween!Uwaga!
Wszystkie zdjęcia i pliki do pobrania wykorzystane w tym w wpisie należą w całości do Meri Meri i są chronione prawem autorskim. Zdjęcia są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego, należą do Meri Meri i nie mogą być wykorzystywane do żadnych innych celów.