A Little Lovely Company Lampka nocna Duszek
A Little Lovely Company Lampka nocna Walizki Duszek
A Little Lovely Company Projektor gwiazdek Duszek
A Little Lovely Company Projektor gwiazdek Duszek

Giveaway!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Halloween'owym rozdaniu na naszym oficjalnym koncie na Instagramie: @ohmommypl

Przygotowaliśmy dla Was super rozdanie, w którym do wygrania jest Zestaw Halloweenowy marki A Little Lovely Company o wartości 150 zł!

Nagroda:


A Little Lovely Company Lampka nocna Duszek

A Little Lovely Company - Mała lampka Dobry duszek


Sprawdź
A Little Lovely Company Lampka nocna Duszek

A Little Lovely Company - Projektor świetlny Dobry duszek

Sprawdź

Jak wziąć udział?

1️⃣ Polub i zapisz post konkursowy

2️⃣ Upewnij się, że obserwujesz konto @ohmommypl

3️⃣ Napisz w komentarzu - Jeśli twoje dziecko mogłoby na jeden wieczór stać się dowolną postacią z bajki, to kim by było i dlaczego?

4️⃣ Oznacz 3 osoby, które również mogą być zainteresowane udziałem. Możesz dodać dowolną ilość komentarzy ważne jednak, aby za każdym razem oznaczyć nowe osoby

👻 Rozdanie trwa od 28 października do 31 października 2023 roku, wyłącznie na Instagramie.

👻 Wygrywa jedna osoba, do której powędruje cały zestaw.🥰

Wyniki pojawią się na naszym story w przeciągu 3 dni od zakończenia rozdania, będziemy też kontaktować się w wiadomości prywatnej. 💌

🎃 Bądź aktywna - Polub i komentuj pozostałe nasze posty ❤️ Możesz też udostępnić post u siebie na Story i oznaczyć nasz profil!

Powodzenia! 💕

Uwaga! Przypominamy, że rozdanie trwa WYŁĄCZNIE na naszym oficjalnym koncie na Instagramie - @ohmommypl. W trakcie jego trwania nie wysyłamy do Was wiadomości prywatnych związanych z rozdaniem, nie tworzymy dodatkowych kont na Instagramie oraz nie pobieramy żadnych opłat za udział.

Rozdanie nie jest w żaden sposób związane, finansowane ani przeprowadzone przez serwis Instagram oraz Facebook. Instagram oraz Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przebieg rozdania. Rozdanie nie podlega ustawie z dn. 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. 1992 nr 68 poz. 341). Wysyłka tylko na terenie Polski.

Sprawdź regulamin konkursu: Regulamin