Nasze magiczne sztuczki na wspaniałe
Halloweenowe dekoracje!

Spraw, aby w tym roku Halloween było jeszcze bardziej czarujące dzięki trikom i poradom od Meri Meri.

Meri Meri Akcesoria na imprezę o tematyce Halloween wystawione przed rustykalnym domem, w tym pastelowe papierowe girlandy, balonowy łuk w kształcie gałki ocznej i dynie o strukturze plastra miodu

To najpiękniejsza pora roku! Dla wielu dzieci Halloween jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem w ich kalendarzu. Nie tylko mogą przebrać się za postać swoich marzeń, ale także dostają mnóstwo słodyczy i mogą pomóc udekorować dom w całej jego upiornej okazałości.

Sprawdź nasze propozycje na Halloween:
1. Wskazówki dotyczące dekoracji przed domem

Liczą się pierwsze wrażenia! Jeśli chcesz zachwycić gości, użyj tematycznych dekoracji, takich jak papierowe nietoperze, kapelusze czarownic, dynie i pająki. Zawieś girlandy i serpentyny wokół drzwi wejściowych, aby uzyskać dodatkowy efekt.
2. Wykorzystaj zarówno prawdziwe dynie jak i papierowe

Dynie – papierowe lub z bibuły sprawdzają się wszędzie, od stołu po werandę! Wyglądają efektownie w połączeniu z prawdziwymi dyniami.
3. Przygotuj się wcześniej

Dynie dekoracyjne, które znajdziesz w sklepie z warzywami, można udekorować z dużym wyprzedzeniem i przechowywać w zamrażarce, dzięki czemu utrzymają świeżość na dłużej i nabiorą pięknego, mroźnego wyglądu.
4. Zamiast wykrawać, spróbuj pomalować lub udekorować

Jeśli wykrawanie dyni okaże się zbyt czasochłonne, można ją pomalować lub przykryć naklejkami, aby uzyskać równie efektowny wygląd.
5. Pamiętaj o pająkach!

Twoja skrzynka na listy będzie zachwycająca (a nawet przerażająca!) z kaskadą papierowych pająków od Meri Meri.
6. Udekoruj okna

Okna stanowią naturalną przestrzeń do wieszania dekoracji, takich jak szkielety i żyrandole.

Uwaga! Wszystkie zdjęcia i pliki do pobrania wykorzystane w tym w wpisie należą w całości do Meri Meri i są chronione prawem autorskim. Projekty te są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego, należą do Meri Meri i nie mogą być wykorzystywane do żadnych innych celów.