• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Leander

Leander to firma oferująca unikalne i designerskie meble oraz akcesoria dla dzieci, zdobywające serca rodziców na całym świecie. Produkty są skierowane do dzieci od urodzenia do nastolatka, w tym łóżeczka dziecięce dla dzieci w wieku 0-3 lata oraz dla starszych dzieci do 7 roku życia. Krzesełka do karmienia, które rosną razem z dzieckiem od maluszka do nastolatka, a także kultowe przewijaki Matty™, cechujące się nowoczesnym wyglądem, komfortem dla dziecka i wodoodporną powierzchnią łatwą do czyszczenia.

Produkty Leander wykonane są z naturalnych i bezpiecznych materiałów. Meble Leander produkowane są z drewna bukowego pochodzącego z lasów europejskich, a ich skandynawskie wzornictwo, design i funkcjonalność są idealne do pokoju dziecka. Produkty zaprojektowane są z myślą o tym, by rosnąć wraz z dzieckiem, a dzięki temu, że są wytrzymałe, mogą służyć przez długi czas.

Marka Leander skupia się na najwyższej jakości produktów, dbając jednocześnie o ich estetykę i funkcjonalność. Meble i akcesoria produkowane są z myślą o zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa dziecka, dzięki czemu cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców na całym świecie.