• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Linea MammaBaby

Linea MammaBaby to marka oferująca szeroką linię ekologicznych kosmetyków dla dzieci i dorosłych, która powstała z myślą o pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry maluszków, a także wymagającej szczególnej pielęgnacji skóry dorosłych.

Wszystkie produkty powstają z wysokiej jakości naturalnych ekstraktów roślinnych, które pozyskiwane są z upraw ekologicznych. Dodatkowo zostały przebadane dermatologicznie przez University of Ferrara Center of Cosmetology, dzięki czemu mamy pewność, że są one hipoalergiczne oraz wolne od szkodliwych substancji, a co za tym idzie w 100% bezpieczne dla dzieci.

W bogatym asortymencie marki znajdziemy zarówno kosmetyki pielęgnacyjne takie jak delikatne żele, szampony, mydła, odżywki, balsamy do ciała i twarzy, płyny do higieny intymnej, pomadki do ust, jak i kosmetyki do ochrony UV oraz spraye po opalaniu, a także sanitizery, kojące żele po ukąszeniu, spraye do odstraszania owadów i wiele, wiele innych.


Produkty Linea MammaBaby posiadają certyfikat Cosmos Natural, który wyznacza międzynarodowy standard dla kosmetyków naturalnych i bio.