• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Little Dutch

Little Dutch to holenderska firma produkująca wysokiej jakości zabawki, akcesoria oraz tekstylia dla niemowląt i starszych dzieci.

Produkty tej marki są jednocześnie funkcjonalne, bezpieczne, a zarazem bardzo estetyczne. Zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Ich niepowtarzany designie, nowoczesne wzornictwo i delikatne pastelowe kolory idealnie wpasują się we wnętrza każdego pokoju. Wyprodukowane z najwyżej jakości materiałów, wśród których można znaleźć bawełnę organiczną z certyfikatem Oeko-tex oraz wysokogatunkowe drewno malowane farbami w 100% bezpiecznymi dla dzieci.

Misją Little Dutch jest miłość i rodzina, dlatego marka chce towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju, po to by każdy krok mały czy duży był dla nich przyjemnością, a rodzicom po to, by wspierać ich w wielu wyzwaniach towarzyszącym rodzicielstwu.

Standardem Little Dutch jest to, że co roku wprowadza nowe motywy z ciekawymi wzorami, które można zobaczyć w różnych kolekcjach, a co za tym idzie można je ze sobą łączyć, tworząc wyjątkowe, spersonalizowane zestawy, dzięki czemu produkty tej marki idealnie sprawdzają się na prezent.