• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Lulujo

Lulujo to kanadyjska marka wysokiej jakości proekologicznych produktów dla dzieci. Słynie ona na całym świecie z pięknego wzornictwa, a także trwałości i funkcjonalności swoich produktów.


W ofercie marki znajdziemy niezwykle przyjemne w dotyku kocyki oraz otulacze z takich materiałów jak muślin i bambus, które charakteryzują się dużą przewiewnością i delikatnością, co pozwala oddychać skórze niemowlaka, a w upalne dni zapewnią mu efekt delikatnej ochłody i cyrkulacji powietrza. Ponadto dzięki swojej przemyślanej wielkości mogą posłużyć jako: okrycie po kąpieli, prześcieradło, lekki kocyk, osłona wózka w słoneczne dni, delikatne podłoże, na którym kładziemy dziecko i otulacz a przede wszystkim mogą zostać z dzieckiem aż do wieku przedszkolnego.

Producent oferuje również szereg innych akcesoriów oraz dodatków, takich jak bawełniane myjki, pieluszki czy czapeczki, a także pluszowe laleczki, przytulanki i praktyczne klipsy do kocyków, dzięki którym nie musimy się martwić, że włożony do wózka kocyk lub pieluszka będzie się przemieszczać.

Wszystkie produkty Lulujo tworzone są z najwyższej jakości materiałów oraz są niezwykle przyjemne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka, nie podrażniają jej, a ponadto posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich bezpieczeństwo.

W sprzedaży znajdziemy również specjalne kocyki, które posłużą nie tylko do otulania czy przykrycia, ale również dzięki swojej specjalnej grafice mogą służyć jako tło fotograficzne do uwieczniania każdego miesiąca z pierwszego roku życia dziecka.