• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Miffy

Miffy to producent wysokiej jakości pluszaków przedstawiających kultową postać króliczki Miffy, a także pieska o imieniu Snuffy oraz słonika. Króliczka Miffy to kultowa postać, która powstała w 1955 roku a jej twórcą był holenderski autor, grafik i ilustrator Dick Bruna.

W swojej bogatej twórczości artystycznej posiada ponad 200 książeczek dla dzieci w tym również serię o przygodach króliczki Miffy, które dzięki swojej ogromnej popularności zostały przetłumaczone na 50 języków, by cieszyć swoimi historyjkami dzieci na całym świecie.
W Polsce ukazało się dziewięć tytułów z tej serii.

Wszystkie maskotki wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających certyfikaty bezpieczeństwa, dlatego idealnie nadają się na prezent nawet dla noworodka. Są przyjemne w dotyku, a ich niesamowite wzory, faktury i kolory uwielbiają wszystkie dzieci.

W sprzedaży występują w następujących kolekcjach:
* Corduroy — opartą na mięciutkim i delikatnym w dotyku sztruksie
* Mousseline — opartą na certyfikowanej 100% bawełnie muślinowej
* Velvetine — opartą na mięciutkim i połyskliwym aksamicie
* Terry — opartą na wysoko gatunkowej miękkiej frocie
* Teddy — 100% Eko kolekcja Miffy. W całości wykonana z materiałów uzyskanych z recyklingu PET. Dzięki jej ujmującemu i puszystemu wyglądowi jest absolutnie najlepszym przyjacielem do przytulania i najbardziej przyjazną dla środowiska Miffy, jaka istnieje.