• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Mömbella

Mömbella to marka, która w swojej ofercie posiada gryzaki w niezwykle oryginalnych kształtach.

Produkty zostały stworzone z myślą o małych rączkach, ich potrzebie dotyku i manipulowania, dlatego też różnorodna faktura, kształt i kolory gryzaków zachęcają dziecko do zabawy i pobudzają jego zmysły.

Wśród gryzaków można znaleźć także te, które posiadają pomysłowe zastosowania. Gryzak grzybek może zamienić się w miseczkę lub pojemnik na przekąski, a gryzak biedronka w szczoteczkę treningową dla malucha.

Ponadto świetnie sprawdzają się w okresie ząbkowania Posiadają wypustki, które idealnie nadają się do masowania swędzących i obolałych dziąseł. Można je także umieszczać w zamrażalniku, co z pewnością uśmierzy ból i zapewni dziąsłom przyjemne chłodne ukojenie.

Wszystkie gryzaki Mömbella są wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów — silikonu i melaminy, które są miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki wyjątkowej elastyczności można je dowolnie wyginać bez obaw o ich zniszczenie. Ponadto posiadają niezbędne atesty i pozbawione są szkodliwych substancji BPA i ftalanów. Ogromną zaletą produktów tej marki jest łatwość ich czyszczenia – bez problemu można je umyć w zmywarce.

Oprócz całej serii pomysłowych gryzaków, w ofercie znajdziemy między innymi sztućce, poduszki, butelki i szczoteczkę na palec.