• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Mushie

Mushie to producent niezwykle funkcjonalnych, bezpiecznych, a zarazem stylowych akcesoriów dla dzieci. Tworzone są z myślą o wspieraniu rodziców w codziennych czynnościach związanych z opieką nad dzieckiem.

 

Do zaproponowania ma między innymi serię akcesoriów do jedzenia, w skład której wchodzą: śliniaki, talerze, miski, kubeczki, podkładki na stół oraz niewysypki.

Wszystkie produkty wykonane są z bezpiecznego, pozbawionego szkodliwych substancji sylikonu spożywczego, który jest bardzo higieniczny i ławy w czyszczeniu. Dzięki wysokiej odporności termicznej z łatwością można je wyparzać i myć w zmywarce.

Śliniaki zostały zaprojektowane, tak by dzięki specjalnej regulacji dopasować się do szyj dziecka, dzięki czemu są przyjemne w użytkowaniu. Ponadto, posiadają wyprofilowaną kieszonkę, do której bez problemu wpada spadające z łyżeczki  jedzenie, co ogranicza bałagan przy posiłku.

Wszystkie produkty marki cechuje nie tylko praktyczność i najwyższej jakości wykonanie, ale również piękny designie. Delikatne, minimalistyczne wzornictwo i stonowana kolorystyka w barwach ziemi to coś, co pokochały mamy na całym świecie.

 

W ich ofercie można znaleźć również produkty takie jak zawieszki i etui do smoczka, pierwsze szczoteczki na palec, pełen wachlarz gryzaków, piramidki sensoryczne, plakaty, prześcieradła do łóżeczka oraz bawełniane otulacze. A to wszystko wyprodukowane w zgodzie z naturą przy użyciu ekologicznych materiałów najwyżej jakości.