• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - OXO Tot

OXO Tot to producent akcesoriów dla dzieci, który przede wszystkim stawia na wygodę, łatwość użytkowania oraz funkcjonalność.

Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są bardzo trwałe, dzięki czemu posłużą dzieciom całe lata. Ich proste, a zarazem estetyczne wykonanie zostało zaprojektowane z myślą o tym, by nie odciągać uwagi dziecka od nauki nowych umiejętności takich jak jedzenie czy korzystanie z toalety. Producent dąży do tego, by produkty rosły razem z dzieckiem, dzięki czemu będą mogły im służyć na różnych etapach rozwoju.

Jednym z przykładów takich innowacyjnych akcesoriów jest kubek Transitions, który służy do nauki picia przez maluszki, posiada specjalne uchwyty, które z czasem, gdy dziecko podrośnie, można zdjąć. Ponadto możemy w nim również z czasem zmieniać pokrywki — z takiej z ustnikiem, na taką, która pozwala pić jak z normalnego kubka, ale bez ryzyka rozlania napoju.

Producent nie zapomniał również o rodzicach, w trosce o ich komfort zaprojektował akcesoria, które ułatwią im proces przygotowywania posiłków, a są to między innymi:

Pojemniki i tacki do zamrażania żywności, krajalnica do małych owoców i warzyw, rozdrabniacz ręczny do pokarmów, szczotki do butelek, suszarka podróżna oraz pojemniki na mleko w proszku.

W ofercie tej marki znaleźć można również:
* Akcesoria kąpielowe — wanienkę, organizer kąpielowy, kubek do spłukiwania.
* Akcesoria do odpieluchowania — nocnik, stopień, nakładka na toaletę, nocniki turystyczny i wkłady.
* Akcesoria do nauki jedzenia — śliniaki, miski, talerze, łyżeczki, bidony, kubki ze słomką, sztućce, kubki treningowe, gryzaki do podawania pokarmów oraz bidony.