• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Rex London

Rex London to brytyjska marka, dzięki której możemy przeżyć swoistą podróż w czasie.

W swojej ofercie posiada masę kultowych gier i zabawek z „dawnych lat” takich jak jojo, bączek, bierki, domino, proca czy kalejdoskop, dlatego produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych.

Ich niepowtarzalny styl, który łączy w sobie vintage, retro i skandynawski minimalizm to coś, co charakteryzuje Rex London. A niesamowite projekty pełne barw i zabawnych wzorów, powodują radość i uśmiech, co sprawia, że są uwielbiane przez dzieci.

Wszystkie produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, pochodzących ze zrównoważonych źródeł, a także są wolne od szkodliwych substancji, a co za tym idzie w 100% bezpieczne dla dzieci. Ponadto wpływają pozytywnie na rozwój, pobudzają wyobraźnię, zachęcają do twórczej zabawy, pomagają ćwiczyć zdolności manualne oraz stymulują zmysły a także dzięki wspólnej zabawie z rodzicami pomagają umacniać więzi emocjonalne.

Produktu marki idealnie sprawdzą się zarówno jako prezent urodzinowy, jak i zwykły podarunek dla małych i dużych. W bogatej ofercie marki znajdziecie również:

* Artykuły szkolne — Bidony, kredki, gumki do mazania w niesamowitych kształtach, karteczki samoprzylepne, lunchboxy, zakładki do książek, piórnik, plecak, termosy, worki, linijki.
* Gadżety na imprezę — Kubeczki, serwetki, słomki, talerzyki, foremki do mufinek i pikery.
* Gry — Bingo, puzzle, Memory, pchełki, domino, labirynty, chińczyk
* Akcesoria przydatne na piknik — Torby termiczne, Termosy

I wiele, wiele innych wartych uwagi artykułów.