• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Smily Mia

Smily Mia to producent niezwykle miękkich gryzaków w kształcie zwierzątek, które pomogą dziecku przejść przez okres ząbkowania z uśmiechem. Wyposażone w specjalne wypustki i wyżłobienia o różnych teksturach i stopniach twardości nie tylko pomogą łagodzić ból podczas ząbkowania, ale także stymulować ich sensorykę. Ponadto można je schłodzić w lodówce, co przyniesie dodatkowe ukojenie dla obolałych dziąseł.


Wszystkie gryzaki idealnie pasują do małych rączek dziecka, co pozwala maluszkowi ćwiczyć odruch chwytania, rozwijając przy tym zdolności motoryczne. Wesołe kształty dinozaura, narwala, hipopotama czy pingwina zachęcają do zabawy, dzięki czemu dziecko może choć na chwilę zapomnieć o bólu, który towarzyszy pojawieniu się pierwszych ząbków.

Wykonane są wysokiej jakości silikonu spożywczego, który jest w 100% bezpieczny dla dzieci, a także dzięki swojej wysokiej odporności na temperaturę jest łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ można go myć w zmywarce.

W ofercie znajdziecie również łyżeczki treningowe dla prawo i lewo ręcznych, słomki z uchwytem, nakładki na kubki. Dodatkowo do słomek dołączona jest specjalna szczoteczka, która pozwoli utrzymać je w czystości.